Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Lechlin - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z piwnicą, ul. Zamkowa

Oborniki(Lechlin + 24 km)

945 000 zł450 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:742 m²

Kamienica, położona bezpośrednio nad Wartą, w samym sercu Obornik Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy o ogromnym potencjale inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kcyńska

Wągrowiec(Lechlin + 12 km)

589 000 zł207 m² 2 845,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

Dom na sprzedaż w Wągrowcu Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Wągrowcu przy ul. Kcyńskiej w Wągrowcu. Dom usytuowany przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Nad Wełną

Oborniki(Lechlin + 24 km)

849 000 zł109,51 m² 7 752,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne apartamenty na sprzedaż! Sprzedaż z rynku pierwotnego oferta bezprowizyjna. Oborniki, ul. Nad Wełną Bez czynszu! Ogrzewanie gazowe - piece dwufunkcyjne! Dwulokalowy budynek jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Marlewo

Marlewo(Lechlin + 9 km)

1 700 000 zł3 100 m² 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom + hale + biuro | idealne pod działalność Unikalna nieruchomość łącząca komfort życia prywatnego z pełnym zapleczem do prowadzenia działalności gospodarczej. (Osoby zainteresowe większą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łosiniec

Łosiniec(Lechlin + 4 km)

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy pod lasem Twój azyl spokoju w Łosińcu (gm. Skoki) Wyobraź sobie poranek z kawą na słonecznym tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i widok zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Budzyń

Budzyń(Lechlin + 23 km)

869 000 zł123 m² 7 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:777 m²

Lokalizacja Dom położony jest w Budzyniu - miejscowości oddalonej o 15 km od Rogoźna i 15 km od Chodzieży. To spokojna i bezpieczna okolica z dobrym dojazdem zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Niemczyn

Niemczyn(Lechlin + 23 km)

439 000 zł110 m² 3 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:122 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny w cenie mieszkania w niemczynie k. Wągrowca komfort, przestrzeń i kontakt z naturą. Prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Przepadek

Nienawiszcz(Lechlin + 11 km)

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:305 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dom rekreacyjny położony w miejscowości Nienawiszcz, słynącej z terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych. Współpraca z nami - kupując tę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kalinowa

Murowana Goślina(Lechlin + 18 km)

745 000 zł112,20 m² 6 639,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:207 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej - skrajny segment. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Popowo Kościelne

Popowo Kościelne(Lechlin + 8 km)

559 000 zł120 m² 4 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony pod adresem Popowo Kościelne 30b, usytuowany na działce o powierzchni 1024 m . Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Lechlin

Lechlin,wielkopolskie

370 000 zł85 m² 4 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Nieruchomość znajduje się w trójkącie : Lechlin, przysieka, grzybowice. Budynek mieszkalny z lat 60- tych, z cegły, o powierzchni ok 85 m2, możliwość adaptacji poddasza. Okna pcv,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij